7 grudnia uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w uroczystym Zawierzeniu Niepokalanemu Poczęciu Maryi. Z tej okazji odbyła się Msza Święta w kościele p.w. Św Stanisława Kostki. Zapraszamy do galerii zdjęć.
Serdecznie zapraszamy na coroczną Wigilię dla absolwentów, która odbędzie się 15 grudnia o godzinie 16. Zaczynamy Mszą Świętą w kaplicy Sióstr, następnie spotkanie opłatkowe na terenie szkoły.
6 grudnia uczniowie klasy III gimnazjum oraz klasa VII b udali się na wycieczkę do Krakowa. Zwiedziliśmy Zamek na Wawelu-katedrę, komnaty reprezentacyjne oraz wstawę Wawel Zaginiony. Następnie udaliśmy się do Muzeum Narodowego w Krakowie gdzie obejrzeliśmy Wystawę Wyspiańskiego. Zapraszamy do galerii zdjęć.
Jest zwycięstwo !!!
W szkole nr 21 , 7 października odbyły sie mistrzostwa szkół powiatu częstochowskiego
w unihokeju dziewcząt.
W kategorii klas VII, VIII i III gimnazjum zajęliśmy pierwsze miejce.
W drodze po tytuł wygraliśmy cztery mecze i jeden zremisowaliśmy. 
Gratulujemy dziewczynom sukcesu i dziękujemy za waleczną postawę  ;-)


 
17 listopada uczniowie naszej szkoły zaprezentowali w Sali Papieskiej na Jasnej Górze spektakl "Wolność jest wśrod nas..." Zapraszamy do galerii zdjęć.
W naszej szkole 11 listopada w sposób bardzo uroczysty obchodziliśmy 100 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Uczniowie z naszej szkoły pod kierunkiem p. Mariusza Noszczyka przygotowali niezwykłą akademię "Wolność jest wśród nas..." Zapraszamy do galerii zdjęć.
Inaczej niż dotychczas, bo jesienią odbyły sie igrzyska młodzieży szkolnej w badmintonie. 
Jak co roku nasza reperzentacja zameldowała sie na Hali Polonia.
Sara, Ania , Kinga walczyły dzielnie  i grając ambitnie zajęły ostatecznie siódme miejsce.
Dziękujemy
Gratulujemy
Zaprazamy na zajęcia SKS
22 pazdziernika wszyscy uczniowie naszej szkoły brali udział w uroczystej Mszy Świętej na Jasnej Górze z okazji wspomnienia św Jana Pawła II. Uczniowie naszej szkoły pod kierunkiem p. Małgorzaty Maślanki przygotowali również przedstawienie, podczas którego wspominaliśmy ważne momenty z życia św Jana Pawła II. Zapraszamy do galerii zdjęć.
W naszej szkole 12 pazdziernika odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Apel przygotowali uczniowie naszej szkoły pod kierunkiem pani Katzryny-Konickiej Dendewicz. Po uroczystościach przedstawiciele samorządu uczniowskiego złożyli na ręce Siostry Dyrektor Agaty Sidoruk życzenia dla wszystkich nauczycieli oraz pracowników szkoły. Zapraszamy do galerii zdjęć.
W środę 10 października odbędą się spotkania z chętnymi do uzyskania karty rowerowej.  Na zajęciach zostana omówione zagadnie dotyczące przepisów ruchu drogowego i ruchu rowerów. 
Zakres materiału do przyswojenia dostepny na nastepujących stronach:   
https://www.prawo-jazdy-360.pl/kodeks-drogowy  Arkusz zaliczeń ucznia ubiegającego się o karte rowerową:
 http://www.nasza.szkola.pl/assets/karta_zaliczen.pdf
Egzamin teoretyczny odbędzie się 24 października a praktyczny 30 pażdziernika
Art.3. 4. Osoba, która nie ukończyła 18 lat,  jest obowiązana do posiadania dokumentu stwierdzającego posiadanie uprawnienia do kierowania rowerem, wózkiem rowerowym.
Art.7. 1.  Dokumentem stwierdzającym posiadanie uprawnienia do kierowania:
  - rowerem i wózkiem rowerowym – jest karta rowerowa ..... w przypadku osób, które nie ukończyły 18 lat.
Wszystkie prawa zastrzeżone © 2015 Gimnazjum Sióstr Zmartwychwstanek w Częstochowie | Archiwum
Projekt i wykonanie: PROPERART