7 grudnia uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w uroczystym Zawierzeniu Niepokalanemu Poczęciu Maryi. Z tej okazji odbyła się Msza Święta w kościele p.w. Św Stanisława Kostki. Zapraszamy do galerii zdjęć.
Serdecznie zapraszamy na coroczną Wigilię dla absolwentów, która odbędzie się 15 grudnia o godzinie 16. Zaczynamy Mszą Świętą w kaplicy Sióstr, następnie spotkanie opłatkowe na terenie szkoły.
6 grudnia uczniowie klasy III gimnazjum oraz klasa VII b udali się na wycieczkę do Krakowa. Zwiedziliśmy Zamek na Wawelu-katedrę, komnaty reprezentacyjne oraz wstawę Wawel Zaginiony. Następnie udaliśmy się do Muzeum Narodowego w Krakowie gdzie obejrzeliśmy Wystawę Wyspiańskiego. Zapraszamy do galerii zdjęć.
Dnia 4 grudnia 2018 r. w naszej szkole obchodziliśmy wspomnienie Patronki Gimnazjum- Siostry Barbary Żulińskiej. Z tej okazji uczniowie naszej szkoły pod kierunkiem Siostry Elżbiety Stec przygotowali niezwykłe przedstawienie "Anioły". Zapraszamy do galerii zdjęć.
Jest zwycięstwo !!!
W szkole nr 21 , 7 października odbyły sie mistrzostwa szkół powiatu częstochowskiego
w unihokeju dziewcząt.
W kategorii klas VII, VIII i III gimnazjum zajęliśmy pierwsze miejce.
W drodze po tytuł wygraliśmy cztery mecze i jeden zremisowaliśmy. 
Gratulujemy dziewczynom sukcesu i dziękujemy za waleczną postawę  ;-)


 
17 listopada uczniowie naszej szkoły zaprezentowali w Sali Papieskiej na Jasnej Górze spektakl "Wolność jest wśrod nas..." Zapraszamy do galerii zdjęć.
W naszej szkole 11 listopada w sposób bardzo uroczysty obchodziliśmy 100 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Uczniowie z naszej szkoły pod kierunkiem p. Mariusza Noszczyka przygotowali niezwykłą akademię "Wolność jest wśród nas..." Zapraszamy do galerii zdjęć.
Inaczej niż dotychczas, bo jesienią odbyły sie igrzyska młodzieży szkolnej w badmintonie. 
Jak co roku nasza reperzentacja zameldowała sie na Hali Polonia.
Sara, Ania , Kinga walczyły dzielnie  i grając ambitnie zajęły ostatecznie siódme miejsce.
Dziękujemy
Gratulujemy
Zaprazamy na zajęcia SKS
22 pazdziernika wszyscy uczniowie naszej szkoły brali udział w uroczystej Mszy Świętej na Jasnej Górze z okazji wspomnienia św Jana Pawła II. Uczniowie naszej szkoły pod kierunkiem p. Małgorzaty Maślanki przygotowali również przedstawienie, podczas którego wspominaliśmy ważne momenty z życia św Jana Pawła II. Zapraszamy do galerii zdjęć.
W naszej szkole 12 pazdziernika odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Apel przygotowali uczniowie naszej szkoły pod kierunkiem pani Katzryny-Konickiej Dendewicz. Po uroczystościach przedstawiciele samorządu uczniowskiego złożyli na ręce Siostry Dyrektor Agaty Sidoruk życzenia dla wszystkich nauczycieli oraz pracowników szkoły. Zapraszamy do galerii zdjęć.
Wszystkie prawa zastrzeżone © 2015 Gimnazjum Sióstr Zmartwychwstanek w Częstochowie | Archiwum
Projekt i wykonanie: PROPERART