Po wakacyjnym odpoczynku rozpoczniemy nowy rok szkolny uroczystą Eucharystią, która odbędzie się 3 września 2018 r. o godz. 15.00
w parafii   pw. św. Stanisława Kostki przy ul. Dąbkowskiego 42.
Uczniów klas pierwszych prosimy o przyniesienie tornistrów do poświęcenia.
Wszystkich uczniów obowiązuje strój galowy.
 Po Mszy Świętej zapraszamy rodziców na spotkania   z wychowawcami.

Do zobaczenia…nowy rok
koniec
Zapraszamy do galerii zdjęć.

W trakcie zmagań  polskiej reprezentacji w Mistrzostwach Świata w piłce nożnej  nasza szkoła postanowiła dopingowała sportowców.Zapraszamy do galerii zdjęć.

mistrzostwa

roze
 
15 maja obchodziliśmy uroczyste święto patronki naszej szkoły Matki Zofii Szulc. Akademię przygotowała klasa VIIb po kierunkiem p. Katarzyny Konickiej – Dendewicz. Oprawę plastyczną przygotowała p. Aleksandra Kotarska, oprawę muzyczną p. Magdalena Girek. Zapraszamy do galerii zdjęć.

27 kwietnia w naszej szkole odbył się uroczysty apel upamiętniający rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Wybrani uczniowie klas 4 – 8 pod opieką Pani Anny Zaguły zaprezentowali krótką lekcję historii i patriotyzmu, która przeniosła wszystkich w minione wieki. Uroczystość przybliżyła dzieciom i młodzieży wydarzenia historyczne i okoliczności powstania pierwszej polskiej konstytucji (pierwszej w Europie, a drugiej na świecie). Chór szkolny, pod kierunkiem Pani Magdaleny Girek , zaśpiewał piękne patriotyczne pieśni, m.in. „Witaj Majowa Jutrzenko”. Zapraszamy do galerii zdjęć.

 

3maja

matka generalna


12 kwietnia w naszej  szkole był wyjątkowy gość. Odwiedziła nas Matka Genralna Dorota Zygmunt, towarzyszyła jej Radna Generalna Ewa Maria Budnik. Zapraszamy do galerii zdjęć.

kran
 
Wody pitnej brakuje setkom milionów ludzi na całym świecie. Światowy Dzień Wody to dobry moment, by przypomnieć, że wodę trzeba szanować. Światowy Dzień Wody odbywa się co roku w dniu 22 marca w celu uświadomienia, jak wielką rolę odgrywa woda i jak wielkie zagrożenie niesie ze sobą spadek jej zasobów. W naszej szkole z tej okazji uczniowie klasy VI a przygotowali przedstawienie dla młodszych kolegów. Zapraszamy do galerii zdjęć
13 marca w naszej szkole gościliśmy bardzo ciekawe zwierzęta. Nasi najmłodsi uczniowie mieli okazje je bliżej poznać. Zapraszamy do galerii zdjęć
.Znalezione obrazy dla zapytania gify ruchome zwierzęta
 
 
 
Znalezione obrazy dla zapytania policjantka gif
9 marca najmłodsi uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w spotkaniu z p.Policjantką. Prelekcja dotyczyła bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Zapraszamy do galerii zdjęć.
 
 
 


 
 
7 marca  uczniowie klasy piątej na lekcji przyrody obchodzili Dzień Kobiet. Chłopcy przygotowali dla swoich koleżanek  poczęstunek, napoje.
Z uśmiechem na ustach podawali swoim koleżanką słodkie upominki. Później odbył się klasowy konkurs - lekcja powtórzeniowa - Wyżyny środkowopolskie. Wszystkie zadania przygotowała Ania Kaczmarzyk. Bardzo dziękujemy chłopcom za przepyszną niespodziankę oraz rodzicom za wsparcie. Zapraszamy do galerii zdjęć.                

  kwiat                                         
                                                                                                                       
 
 
 
Wszystkie prawa zastrzeżone © 2015 Gimnazjum Sióstr Zmartwychwstanek w Częstochowie
Projekt i wykonanie: PROPERART