Rok szkolny 2020/2021
  • Wojewódzkie Konkursy Przedmiotowe (2020-2021) I etap szkolny:
a) język polski – Urbańczyk Emilia kl. VII b, Gaik Aleksandra kl. VII b;
b) matematyka – Brendzel Mateusz kl. VIII, Jaczyńska Katarzyna kl. VIII, Rybak Sambor kl. VIII, Jasnowska Magdalena kl. VII b, Lewczyńska Laura kl. VII b, Maciąg Mateusz kl. VII b, Śmietana Jakub kl. VII b, Gaik Aleksandra kl. VII b;
c) język angielski – Maciąg Mateusz kl. VII b, Gaik Aleksandra kl. VII b, Belof Maria kl. VIII, Koza Igor kl. VIII;
d) historia – Lewczyńska Laura kl. VII b, Stemplewski Mateusz kl. VII a, Borkowski Wojciech kl. VIII;
e) biologia – Stryjewska Liwia kl. VII a, Lewczyńska Laura kl. VII b, Kołodziejski Błażej kl. VII a, Morzyk Julia kl. VIII;
f) fizyka: Pyś Maksymilian kl. VIII, Rybak Sambor kl. VIII, Sikora Wojciech kl. VIII;
  • Wojewódzkie Konkursy Przedmiotowe (2020-2021) II etap:
a) język polski – Gaik Aleksandra kl. VII b;
b) matematyka –Sambor Rybak kl. VIII;
c) historia – Lewczyńska Laura kl. VII b, Stemplewski Mateusz kl. VII a;
d) biologia – Lewczyńska Laura kl. VII b;
e) fizyka – Sambor Rybak kl. VIII;
  • Wojewódzkie Konkursy Przedmiotowe laureaci i finaliści rok szkolny 2021/2021:
a) język polski – Gaik Aleksandra kl. VII b - laureatka;
b) matematyka –Sambor Rybak kl. VIII - laureat;
c) historia – Lewczyńska Laura kl. VII b - laureatka ,
                   Stemplewski Mateusz kl. VII a - finalista;

d) biologia – Lewczyńska Laura kl. VII b - laureatka;
e) fizyka – Sambor Rybak kl. VIII - finalista;

  • Konkurs plastyczny „Szlakiem Orlich Gniazd – nagroda dla Oliwii Szczęśniak kl. VIII
  • I Powiatowy Konkurs Plastyczno – Poetycki „Mój przyjaciel pies” w kategorii konkurs poetycki dla uczniów klas 1-3II miejsce Ewa Wojtachnio kl. III a i  Michał Wojtachnio kl. II, III miejsce: Maria Socha kl. III oraz Hanna Matuszczak kl. IV a;
  • XXVI Diecezjalny Konkurs Wiedzy Biblijnej etap rejonowy – VII miejsce Kalina Więczak kl. V;
  • Międzyszkolny Konkurs Fotograficzny „Piękna Polska w obiektywie”: III miejsce Iwo Zalewski kl. III a, wyróżnienie Maria Bernaś kl. II;
  • Powiatowy Konkurs Plastyczny Mój ekslibris - II miejsce: Laura Lewczyńska kl. VII b, Kaja Łyczba kl. VII b, wyróżnienie: Magdalena Bielak kl. VII a, Gabriela bajor kl. VII b;
  • II Powiatowy  Konkurs literacko - plastyczny  „Życzenia dla świata” -  I miejsce Milena Szarek kl. IV a;
  • XVIII Regionalny Konkurs Językoznawczy „Z Norwidem ku poprawnej polszczyźnie” - finaliści: Oliwia Szczęśniak kl. VIII, Anna Kaczmarzyk kl. VIII, Alicja Berska kl. VIII, Zuzanna Szczepańczyk kl. VIII, Julia Morzyk kl. VIII;
  • Norwidowski Konkurs Matematyczny dla uczniów Szkół Podstawowych organizowany przez IX Liceum Ogólnokształcące im. C.K Norwida w Częstochowie –      I miejsce Maksymilian Pyś kl. VIII;
  • Ogólnopolski Konkurs Internetowy „Rozważne planowanie wydatków” – nagroda dla ucznia kl. VIII Wojciecha Sikory;
  • VIII Powiatowy Konkurs „Stań w szranki z Pułaskim”  – I miejsce Pyś Maksymilian kl. VIII;
  • VIII Powiatowy Konkurs „Stań w szranki z Pułaskim” – I miejsce drużyna w składzie: Jaczyńska Katarzyna kl. VIII, Pyś Maksymilian kl. VIII, Rybak Sambor kl. VIII, Sikora Wojciech kl. VIII;
  • XI Edycja Wojewódzkiego Konkursu Informatycznego „Chipset” – dyplom za uczestnictwo dla uczniów: Pyś Maksymilian kl. VIII oraz Pyś Antoni kl. VII a;
  • VIII edycja konkursu wiedzy o wodzie „Woda = Życie” zorganizowanym z okazji obchodów Światowego Dnia Wody 2021 – nagroda za uczestnictwo dla Antonii Truszczyńskiej kl. VII a;
  • III Powiatowy Konkurs Poprawnej Polszczyzny „O gęsie pióro Mikołaja Reja” – I miejsce Urbańczyk Emilia kl. VII b, II miejsce Gabriela Bajor kl. VII b


                                                                Rok szkolny 2019/2020                             
  • Multitest 2019 – Ponadprogramowy Konkurs z języka angielskiego i niemieckiego - uczestnikami byli uczniowie klas V, VI, VII oraz VIII, 34 uczniów otrzymało dyplom uznania;
  • Meditest Ogólnopolski konkurs wiedzy na temat zdrowia i jego ochrony, zorganizowany w listopadzie 2019r. przez Ogólnopolskie Centrum Edukacji – wyróżnienie zdobyli: Jakub Śmietana kl. VI b, Wojciech Sobociński kl. VIII a, Julia Atłasik kl. VIII b;
  • Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Anioły małe i duże – oczami dzieci” – wyróżnienie dla Małgorzaty Gworys kl. VIII b;
  • Ogólnopolski Konkurs Leksykalny Memory Master edycja jesienna 2019 – laureat II stopnia: Milena Majewska kl. IV, Klara Zajemska kl. IV, Aleksandra Gaik kl. VI b, Julia Atłasik kl. VIII b, Anna Kulska kl. VIII b; laureat III stopnia – Magdalena Jasnowska kl. VI b , Dobrochna Kaczor kl. VIII b, Aleksandra Dudek kl. VIII b; wyróżnienie: Emilia Urbańczyk kl. VI b, Aleksandra Trojak kl. VI b;
  • Drugi turniej XXVIII edycji turniejów szachowych „Grand Prix” o indywidualne mistrzostwo Częstochowy w szachach: klasy I-IV: IV miejsce Hanna Abratańska, VI miejsce Bruno Błaszczeć, VIII miejsce  Antoni Burzyński;
  • Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Matematyki dla uczniów szkół podstawowych woj. śląskiego  w roku szkolnym 2019/2020 – finaliści: Ksawery Balbus, Stanisław Krakowian, Natalia Maj;
  • Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka angielskiego dla uczniów szkół podstawowych woj. śląskiego w roku szkolnym 2019/2020 – laureat: Ksawery Balbus kl. VIII a;
  • Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Historii dla uczniów szkół podstawowych woj. śląskiego  w roku szkolnym 2019/2020 –finalista: Rafał  Zaguła kl. VIII a;
  • Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Biologii dla uczniów szkół podstawowych woj. śląskiego w roku szkolnym 2019/2020 – laureatka: Julia Atłasik kl. VIII b;
  • Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka niemieckiego dla uczniów szkół podstawowych woj. śląskiego w roku szkolnym 2019/2020 – finalistka: Nicol Juretko kl. VIII a;
  • Ogólnopolskie Dyktando (nie tylko) dla Mistrzów zorganizowanym w grudniu 2019: wyróżnienie dla Hanny Matuszczak kl. IIIa, Franciszki Wawrzyniak kl. IIa oraz Franciszka Matyjaszczyka kl. IIa;
  • Ogólnopolski konkurs języka angielskiego „Fox” – wynik bardzo dobry: Laura Lewczyńska kl. VI b, Milena Majewska kl. IV, Klara Zajemska kl. IV; wynik dobry: Aleksandra Gaik kl. VI b;
  • Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny 2020 – wynik bardzo dobry dla: Zajemskiej Łucji kl. II b, Jagieły Julii kl. VI b; wyróżnienie dla: Julii Tekielak kl. III a, Abratańskiej Hanny kl. IV, Michałowskiej Julii kl. IV, Karolczyk Julii kl. IV, Zębik Anny kl. V, Jabłońskiej Magdaleny kl. V, Bajor Gabrieli kl. VI b, Gaik Aleksandry kl. VI b, Maćków Macieja kl. VIII a, Oliwi Stępień kl. VIII a, Małgorzaty Gworys kl. VIII a, Koniecznego Jakuba kl. VIII b, Gaik Zuzanny kl. VIII b, Jagieły Wiktorii kl. VIII b, Sobieraj Filipa kl. VIIIb, Atłasik Julii kl. VIII b, Szewczyk Łukasza kl. VIII b;
  • VII Turniej Chemiczny dla Uczniów Szkół Podstawowych w roku szkolnym 2019/2020 – finalistka Paulina Białas;
  • XIII edycja Ogólnopolskiego Konkursu o Tytuł Młodego Innowatora 2019/2020 – wyróżnienie dla Maksymiliana Pyś kl. VII;


                                                           Rok szkolny 2018/2019

  • Memory Master – Ogólnopolski Konkurs Leksykalny z języka angielskiego – laureat II stopnia: Stanisław Karpiński, Alicja Godela, Iga Sękiewicz – kl. III gimnazjum; laureat III stopnia – Karolina Kniaź kl. VIIIb, Aleksandra Gaik, Kornelia Nowak – kl. Vb, wyróżnienia: Melania Olender- kl. III gimnazjum, Michał Kapica, Wiktoria Bajor – kl. VIII b; Laura Lewczyńska, Aleksandra Trojak, Jakub Śmietana, Magdalena Jasnowska- kl. Vb ;
  • Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego dla uczniów szkół podstawowych woj. śląskiego w roku szkolnym 2018/2019 – laureatka - Barbara Urbańczyk;
  • Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Matematyki dla uczniów szkół podstawowych woj. śląskiego w roku szkolnym 2018/2019 –Finalistka: Wiktoria Bala, Laureatka: Aleksandra Kita;
  • Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka angielskiego dla uczniów szkół podstawowych woj. śląskiego w roku szkolnym 2018/2019 – Laureatka: Aleksandra Kita;
  • Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Historii dla uczniów szkół podstawowych woj. śląskiego w roku szkolnym 2018/2019 –Finalistka: Zofia Trojak;
  • Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Biologii dla uczniów szkół podstawowych woj. śląskiego w roku szkolnym 2018/2019 – Laureatka: Martyna Łukasik;
  • Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego dla uczniów dotychczasowych gimnazjów woj. śląskiego w roku szkolnym 2018/2019 – Laureatka: Michalina Kaczorowska;
  • Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego dla uczniów dotychczasowych gimnazjów woj. śląskiego w roku szkolnym 2018/2019 –Laureatka: Alicja Godela;
  • Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Biologii dla uczniów dotychczasowych gimnazjów woj. śląskiego w roku szkolnym 2018/2019 –Finalistka: Anna Moroz;
  • Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Fizyki dla uczniów dotychczasowych gimnazjów woj. śląskiego w roku szkolnym 2018/2019 – Laureat: Piotr Pindych;
  • IV Regionalny Festiwal Piosenki Europejskiej ,,Śpiewanie w Bieganie” pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Częstochowy – I miejsce dla duetu: Anna Kulska i Barbara Urbańczyk;
  • II Powiatowy Konkurs Poprawnej Polszczyzny ,,O gęsie pióro Mikołaja Reja” pod patronatem Towarzystwa Nauczycieli Bibliotekarzy Szkół Polskich Oddział w Częstochowie – dyplom za udział dla Melanii Olender oraz Emilii Zaleskiej;
  • 1/4 Finału Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej piłka ręczna dziewcząt – II miejsce – skład zespołu: Antonina Michalina Kaczorowskie, Alicja Godela, Anna Moroz, Magdalena Kowalczyk, Sara Szczepanik, Wiktoria Bala, Kinga Podsieslik, Karolina Kniaź, Hanna Posmyk, Oliwia Amelia Pełka, Natalia Maj, Kinga Bielak,
  • Norwidowski Konkurs Matematyczny dla uczniów Gimnazjów – dyplom za udział dla Wiktorii Bajor, Wiktorii Bala, Mai Majorczyk;
  • II Miejsce – Igrzyska dzieci w ,,Grach i zabawach ruchowych” - dziewczęta: Dominika Barczyńska, Julia Łukasik, Magdalena Bielak, Julita Dąbrowska, Liwia Stryjewska,
  • I Miejsce – Igrzyska dzieci w ,, Grach i zabawach ruchowych” – chłopcy: Antoni Basik, Michał Dróżdż, Mateusz Dudek, Roch Patelski, Igor Sosnowski, Kacper Wieczorek,
  • Powiatowy Konkurs Przyrodniczo-Plastyczny- Przyroda uczy najpiękniej – pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Częstochowy oraz Starostwa Powiatowego – I miejsce dla Marii Belof;
  • VI Powiatowy Turniej Chemiczny dla uczniów Szkół Podstawowych i III klas Gimnazjum – III miejsce i tytuł Laureata dla Piotra Pindych, VI miejsce i tytuł Laureata – Kornelia Nowak;


   
          Rok szkolny 2017/2018

  • XXIII Konkurs Wiedzy Biblijnej dla szkół podstawowych w roku szkolnym 2017/2018„Ty jesteś mój Syn umiłowany, w Tobie mam upodobanie” (Mk 1, 11)  – przejście do etapu rejonowego - Zofia Trojak, Emilia Kozłowska, Miłosz Gzel;
  • Międzyszkolny konkurs dla klasy II szkoły podstawowej pt. ,,Główka Pracuje” organizowany przez SP nr 14 w Częstochowie – I miejsce – skład drużyny: Maksymilian Gzel, Małgorzata Pojda, Julia Karolczyk,
  • Igrzyska Młodzieży Szkolnej Powiatu Grodzkiego – szachy – I miejsce- skład: Mikołaj Noszczyk, Piotr Pojda, Katarzyna Rakoczy, Adam Kostrzewski;
  • Igrzyska Młodzieży szkolnej – Półfinał Wojewódzki – Szachy – I miejsce – skład: Mikołaj Noszczyk, Piotr Pojda, Katarzyna Rakoczy, Adam Kostrzewski;
  • Igrzyska Młodzieży Szkolnej Powiatu Grodzkiego – Unihokej – chłopców III miejsce- skład: Boral Dominik, Sikora Mateusz, Denis Michał, Iżyński Maciej, Antoni Golachowski, Daniel Wieczorek, Mikołaj Noszczyk, Piotr Pojda, Szczepan Szywacz, Kacper Balbus;
  • Igrzyska Młodzieży Szkolnej Powiatu Grodzkiego – Unihokej – dziewcząt-     V miejsce – skład: Kinga Podsiedlik, Emilia Kossek, Karolina Kniaź, Marcjanna Borek, Joanna Belof, Magdalena Kowalczyk, Michalina Kaczorowska, Antonina Kaczorowska, Sara Szczepanik, Alicja Godela, Anna Moroz;
  • Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z  Języka Polskiego dla uczniów szkół podstawowych woj. śląskiego  w roku szkolnym 2017/2018 – do drugiego etapu przeszli: Barbara Urbańczyk, Aleksandra Kita, Julia Atłasik, Wojciech Sobociński;
  • Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z  Matematyki dla uczniów szkół podstawowych woj. śląskiego  w roku szkolnym 2017/2018 – do drugiego etapu przeszli:  Wiktoria Bala, Wiktoria Bajor, Alicja Borkowska, Aleksandra Kita 
                       
                                                                    Rok szkolny 2016/2017
 
  • Ogólnopolski konkurs wiedzy na temat zdrowia i jego ochrony MEDITEST, zorganizowany w listopadzie 2016r. przez Ogólnopolskie Centrum Edukacji za udział: Natalii Pijet, Karolinie Kniaź, Jakubie Kukli, Juliannie Micał, Filipowi Dudek, Stanisławowi Krakowian, Krzysztofowi Miler, Wojciechowi Sobocińskiemu, Wiktorii Bajor, Emilii Kossek, Jakubowi Koniecznemu, Weronice Znak, Emilii Ptak.
  • Ogólnopolski Konkurs przedmiotowy PINGWIN z języka angielskiego na poziomie klasy IV szkoły podstawowej- dyplom uznania: Julia Jawura, Zofia Garus, Zuzanna Szczepanczyk, Katarzyna Jaczyńska, Jakub Kostrzewski, Julia Morzyk, Filip Będkowski, Matylda Pawelak, Mateusz Brendzel, Aniela Kłek.
  • Ogólnopolski Konkurs przedmiotowy PINGWIN z języka angielskiego na poziomie klasy V szkoły podstawowej: grawerowany dyplom laureata-Anna Kulska, dyplom wyróżnienia: Julia Atłasik, dyplom uznania: Robert Fenig, Dobrochna Kaczor, Jakub Konieczny, Natalia Pijet, Zuzanna Gaik 
  • Ogólnopolski Konkurs przedmiotowy PINGWIN z języka angielskiego na poziomie klasy VI szkoły podstawowej: dyplom wyróżnienia: Aleksandra Kita, dyplom uznania: Michał Kaczmarzyk, Aleksandra Jabłońska, Barbara Urbańczyk, Adam Kostrzewski, Julia Rakowska, Martyna Łukasik 
  • Ogólnopolski Konkurs przedmiotowy PINGWIN z języka niemieckiego na poziomie klasy IV szkoły podstawowej: dyplom uznania: Filip Będkowski 
  • Ogólnopolski Konkurs przedmiotowy PINGWIN z języka niemieckiego na poziomie klasy V szkoły podstawowej- dyplom uznania: Jakub Konieczny, Stanisław Krakowsian, Julia Atłasik, Rafał Zaguła, Anna Kulska, Anna Sura, Robert Fenig, Wojciech Sobociński, Natalia Maj, Małgorzata Gworys, Natalia Pijet, Oliwier Raczyński 
  • Ogólnopolski Konkurs przedmiotowy PINGWIN z języka niemieckiego na poziomie klasy VI szkoły podstawowej- dyplom uznania: Aleksandra Kita, Aleksandra Jabłońska, Wiktoria Bajor, Jakub Kukla, Karolina Kniaź, Alicja Borkowska, Katarzyna Oset, Zofia Trojak, Julianna Micał, Michał Kapica, Krzysztof Miler, Weronika Znak 
  • Ogólnopolski Konkurs Leksykalny z języka angielskiego MEMORY – dyplom laureata II stopnia: Julia Atłasik, Anna Kulska, dyplom laureata III stopnia: Dobrochna Kaczor, Natalia Pijet, Aleksandra Dudek, Zuzanna Majda, dyplom wyróżnienia: Bartłomiej Okwiet, Zuzanna Gaik 
  • Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego w roku szkolnym 2016/2017 –laureatki: Emila Zaleska, Zofia Trojak, Alicja Borkowska
  • Stypendiada wczesnoszkolna dla uczniów klas 2-3 – konkurs plastyczny –   I miejsce oraz tytuł laureata w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym ,,Plastuś” – Aniela Mucha, wyróżnienie oraz tytuł finalisty – Aleksandra Trojak 
  • Stypendiada wczesnoszkolna dla uczniów klas 2-3 – konkurs matematyczny – wyróżnienie oraz tytuł finalisty – Jan Klimas
  • XXV Edycja Turniejów Szachowych „Grand Prix” w grupie szkół podstawowych –IV miejsce – Stanisław Nalewajka
  • VII Otwarte Mistrzostwa Częstochowy w Szachach Szybkich wśród chłopców do lat 10 – II miejsce dyplom dla Wiktora Głód;
  • Dyplom za zajęcie II miejsca w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej – Szachy – koedukacyjne: Mikołaj Szczepański, Adam Kostrzewski, Tomasz Paszewski, Julia Atłasik;
  • XXII Konkurs Wiedzy Biblijnej dla szkół podstawowych w roku szkolnym 2016/2017 – do etapu rejonowego przeszli: Zofia Trojak – kl. VI, Miłosz Gzel – kl. V, do etapu wojewódzkiego: Emilia Kozłowska - kl. V;
  • Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego w roku szkolnym 2016/2017 – do etapu rejonowego przeszli: Emila Zaleska, Barbara Urbańczyk, Zofia Trojak, Jakub Kukla, Maria Sowa, Alicja Borkowska;
  • Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Matematyki w roku szkolnym 2016/2017 – do etapu rejonowego przeszli: Alicja Borkowska, Maja Majorczyk, Michał Kapica, Michał Kaczmarczyk, Wiktoria Bajor, Aleksandra Kita,


 
Rok szkolny 2015/2016
 
  • Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej – Pływanie- 50 m. styl dowolny
       I miejsce Barbara Całus;
  •  Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa z języka angielskiego OLIMPUS sesja zimowa:
tytuł laureata za zajęcie 5 miejsca- Alicja Godela,
tytuł laureata za zajęcie 7 miejsca- Kornelia Nowak,
tytuł laureata za zajęcie 8 miejsca- Jakub Załucki,
tytuł laureata za zajęcie 9 miejsca- Maria Sowińska,
tytuł laureata za zajęcie 10 miejsca- Joanna Belof; 
  •  Ogólnopolski konkurs ,,Wielka Liga Czytelników”
dyplom za udział w półfinale otrzymują
z kl. III: Oliwia Szczęśniak, Alicja Berska, Anna Kaczmarzyk,
z kl. VI: Joanna Belof, Magdalena Kowalczyk; 

  •  Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej ,,Gry i zabawy” – dziewcząt – I miejsce – gra zespołowa; 
  •  Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej ,,Gry i zabawy” –chłopców– I miejsce – gra zespołowa; 
  • IX Powiatowy Konkurs z Historii  Sztuki i Historii Ojczystej "Dzieje Polski w twórczości Jana Matejki"pod Honorowym Patronatem Delegatury Śląskiego Kuratorium Oświaty przy współpracy z Muzeum Częstochowskim 
II miejsce - Magdalena Kowalczyk kl.VI
nagroda specjalna I miejsce - Emilia Kossek kl.V
  • Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej Szachy 
II miejsce
Adam Kostrzewski, Tomasz Paszewski
  • Ogólnopolskie Dyktando dla Mistrzów zorganizowany przez Instytut Rozwoju Oświaty 
tytuł laureata:
Anna Kaczmarzyk
Katarzyna Jaczyńska
wyróżnienie:
Julia Jawura
Aleksandra Gaik
Maria Belof
Mateusz Brendzel
Oliwia Szczęśniak
Liwia Stryjewska
Antonia Fryst

  • Humanistyczny konkurs Alfik

dyplom uznania - Katarzyna Oset kl. V

  • Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy EDI: Pingwin z Języka Angielskiego

kl. IV tytuł laureata: Julia Atłasik, Anna Kulska
kl. V tytuł laureata: Aleksandra Kita
wyróżnienie: Michał Kaczmarczyk

  •  Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Matematyki w roku szkolnym 2015/2016:
tytuł laureata - Piotr Pindych

tytuł finalisty - Alicja Godela
  • Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego w roku szkolnym 2015/2016:

tytuł finalisty - Piotr Pindych

  • Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego w roku szkolnym 2015/2016 do etapu wojewódzkiego przeszedł:
Piotr Pindych 
  • Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Matematyki w roku szkolnym 2015/2016 do etapu wojewódzkiego przeszli:

Alicja Godela
Piotr Pindych 

  • Archidiecezjalny Konkurs Wiedzy Biblijnej

finalistka Michalina Pundyk

  • Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Matematyki w roku szkolnym 2015/2016 do etapu rejonowego przeszli:
Alicja Godela
 Magdalena Kowalczyk
Piotr Pindych 
  • Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego w roku szkolnym 2015/2016 do etapu rejonowego przeszli:
Alicja Godela
Piotr Pindych 
  • Szkolny Konkurs Fotograficzny " Moje najciekawsze zdjęcie z wakacji"
I miejsce - Krzysztof Miler
 II miejsce - Weronika Znak
III miejsce - Barbara Całus
  • Wyróznienie w Powiatowym Konkursie Plastycznym "Przyroda na liściu malowana" 
Alicja Godela  
  • I miejsce w Ogólnopolskich Zawodach Dzieci w Dwuboju Nowoczesnym Penta Day

                                                                                  Barbara Całus 

  •  I miejsce w Festiwalu Bajki na sznurkową zakładkę
                                                                  Stanisław Nalewajka 
 
 
 
 
 
Wszystkie prawa zastrzeżone © 2015 Gimnazjum Sióstr Zmartwychwstanek w Częstochowie
Projekt i wykonanie: PROPERART